Четверг, 28.11.2024, 10:54
Главная Регистрация RSS
Приветствую Вас, Гость
Меню сайта
Категории раздела
Архітектура [235]
Астрономія, авіація, космонавтика [257]
Аудит [344]
Банківська справа [462]
БЖД [955]
Біографії, автобіографії, особистості [497]
Біологія [548]
Бухгалтерській облік [548]
Військова кафедра [371]
Географія [210]
Геологія [676]
Гроші і кредит [455]
Державне регулювання [154]
Дисертації та автореферати [0]
Діловодство [434]
Екологія [1309]
Економіка підприємств [733]
Економічна теорія, Політекономіка [762]
Економічні теми [1190]
Журналістика [185]
Іноземні мови [0]
Інформатика, програмування [0]
Інше [1350]
Історія [142]
Історія всесвітня [1014]
Історія економічна [278]
Історія України [56]
Краєзнавство [438]
Кулінарія [40]
Культура [2275]
Література [1585]
Література українська [0]
Логіка [187]
Макроекономіка [747]
Маркетинг [404]
Математика [0]
Медицина та здоров'я [992]
Менеджмент [695]
Міжнародна економіка [306]
Мікроекономіка [883]
Мовознавство [0]
Музика [0]
Наукознавство [103]
Педагогіка [145]
Підприємництво [0]
Політологія [299]
Право [990]
Психологія [381]
Реклама [90]
Релігієзнавство [0]
Риторика [124]
Розміщення продуктивних сил [287]
Образотворче мистецтво [0]
Сільське господарство [0]
Соціологія [1151]
Статистика [0]
Страхування [0]
Сценарії виховних заходів, свят, уроків [0]
Теорія держави та права [606]
Технічні науки [358]
Технологія виробництва [1045]
Логістика, товарознавство [660]
Туризм [387]
Українознавство [164]
Фізика [332]
Фізична культура [461]
Філософія [913]
Фінанси [1453]
Хімія [515]
Цінні папери [192]
Твори [272]
Статистика

Онлайн всего: 6
Гостей: 6
Пользователей: 0
Главная » Статьи » Реферати » Туризм

Реферат на тему Розробка технологічної послідовності виконання зачіски (стрижки)
Реферат на тему Розробка технологічної послідовності виконання зачіски (стрижки).

У моделі волосся середньої довжини.. Раніше пофарбоване у каштаново-мідний відтінок, відросше на 10 см. Миємо голову шампунем фірми WEIIA. Лікувальна серія Lifestex для фарбованого і пошкодженого волосся. Для вирівнювання кольору беремо фарбу Color Touch фірми WEIIA. Номер 4/0 і 4/7 по 30 гр. Змішуємо з емульсією 1/9% W 120гр. Ця фарба розмішується з емульсією у співвідношенні 1:2. Одна частина фарби дві частини окисника. Наносимо фарбу починаючи з тім’яної зони. Час витримки 30 зв. У моделі волосся трохи пошкоджене від попереднього фарбування, тому у фарбуючий склад додаємо одну ампулу плацент формули серії Si/c. При подальшому опрацюванні волосся це полегшить його розчісування і згладить чешуйки. Змиваємо фарбу шампунем Libetex. Після того як добре промили волосся шампунем застосовуємо бальзам фірми WEIIA кравтеразід. Цей Бальзам призначений для використання безпосередньо після фарбування, тому що він закриває чешуйки, але і з припиняє процес окислення і знімає частинки перекису з волосся. Також його можна використовувати після кожного миття голови, тож як він добре “тримає колір у волоссі

Визначення початкових даних для виконання розробленої зачіски
Розробка технологічної послідовності виконання зачіски (стрижки)
Зачіска - одно з головних прикрас людини, але при вибору стрижки або зачіски необхідно також обчислювати, не лише зовнішність, а ще й перше початкову довжину волосся по всій поверхні голови, колір і структуру волосся.
Вірно вибрана стрижка або зачіска може творити чудеса або скрити недоліки зовнішності або форми голови, підкреслити достоїнство людини.
Кожна зачіска повинна гармонійно складатися з одягом і стилем людини. Важливо знати призначення зачіски: повсякденна, вечірня, весільна святкова та інше.
Основа кожної зачіски на коротких або довгих волосся - це стрижка. Тому при виконуванні стрижки необхідно знайти і укладку цієї стрижки.
При виконанні стрижки і укладки волосся необхідно оглянути шкіру голови, обличчя і шиї і тільки після цього можна приступати до роботи. Стрижка повинна виконуватись на свіже вимите волосся з застосуванням професійної косметики для догляду потрібного типу волосся (шампунь, оживляючого діяння, профілактична маска та спрей для кінців волосся). Після лікування волосся можна приступати до стрижки.
Любу стрижку можливо виконати за відповідною схемою. Голова поділяється на зони в певній послідовності.
Технологічна частина розробки моделі стрижки на довгому волоссі.
Відбиваємо контрольну прядку на нижньо-потиличній зоні. Зістригаємо приблизно 2 см. Горизонтальними проділами підстригаємо нижньо-потиличну зону, орієнтуючись на контрольну прядку.
Підстригаємо всю затилочну зону. Вертикальними проділами з відтяжкою паралельно голові.
Таким чином на маківці волосся буде найкоротше.
Переходимо до стрижки височних і бокових зон. Височні зони вертикальними проділами підстригаємо на видовження до затилку.
Лобну частину з’єднуємо з тім’яною .
Висушуємо волосся моделі і робимо полішинг. Стрижку виконуємо прямим зрізом на чисто-вимите, злегка підсушене рушником волосся. Після укладки ми трохи проробляємо волосся методом врізування в прядку або як його ще називають паінтинг, тобто робимо “текстурування”.
Після застосування таких фарб волосся значно покращуються - вони стають еластичними і шовковистими та не змінюють структуру і стан волосся.
Ця фарба повністю відображає останні тенденції в колористики - придають волоссям максимум покращення виду і відтіняють їх від природної краси.
Обладнання - це те, без чого перукарі не в змозі витримати не хвилинки. Сучасний розвиток моди, нові тенденції, сучасні технології виконання тих чи інших робіт, - це все стає на самий останній пласт майстерності, якщо не має інструментів та відповідного обладнання. Великий розвиток технологій вимагає певних новинок перукарського обладнання і інструментів, але самим важливим з них являється : потрібні два види ножиці, велика кількість видів щіток, фен, зажими для волосся, кісті для фарбування та багато іншого.
Для того, щоб виконати стрижку волосся просто необхідно ножиці. Ножиці бувають два види : ножиці з прямим полотном та ножиці філіровочні.
Ножиці з прямим полотном використовуються для самої головної роботи в стрижки -це її початок. Ножиці з прямим полотном роблять контрольні зрізи, тобто прямий зріз. Вони бувають різних вимірів та різної довжини. Пряме полотно це основа всієї |і стрижки. На сьогодні існує певна техніка виконання стрижки, як "пророблене волосся", пряме полотно виконує два етапи в стрижки, перше це відповідна форма і силует зачіски, друге - це обробка волосся. Сьогодні така техніка дуже актуальна та виконується тільки за допомогою прямого полотна, філіровочні ножиці вже не мають сенсу в даної виконанні стрижки.
Другий етап в стрижки волосся - це її обробка. Зняття лишнього об'єму та підкреслення даної форми зачіски. Обробка волосся грає велику роль в стрижки, за-г допомогою її волосся стають більш слухняні, форма зачіски стає більш виразною, укладка волосся не вимагає великих зусиль, зменшується пишність та невиразність, волосся діляться на окремі пасма. На жаль сьогодні філіровочним ножицям наділяють ! менш уваги, тільки в тих випадках коли це дійсно необхідно.
На сьогодні є такі відомі фірми, які випускають на ринок перукарського мистецтва, ножиці, такі, як: JAGUAR, SOLINGER.
Фірма SOLINGER - ведуча продукція серед найкращих європейських виробників перукарського, манікюрно - педикюрного інструмента, аксесуарів і обладнання. Вона одна з перших, котра почала виготовляти різні ножиці. Щітки використовуються самі різні. Але є різновид щіток : щітки для стрижки, щітки для фарбування волосся, щітки для укладки та начосу волосся.
Щітки для стрижки використаються різні, і за довжиною, і за шириною, з рідкими зуб'ями чи частими, з хвостиком - для ділення пасма чи короткими частими щітками.
Щітки за допомогою яких виникає фарбування волосся мають велику ширину, як між зуб'ями, так і довжина їх.
Щітки для укладки волосся мають різне призначення і різні діаметри. Є щітки круглі - для закручення локонів волосся, вони мають різні виміри, для короткого волосся до довгого; щітки для підняття кореня волосся, мають широку або маленьку основу з ручкою; щітка для начосу - з довгим кінчиком на кінці; щітки для масажу голови і коренів волосся.
По виду застосування матеріалу щітки бувають металеві, пластмасові і дерев'яні. При хімічної завивки і фарбуванні волосся використовують тільки пластмасові щітки.
Якщо волосся довгі і хвилясті, використовують дерев'яні щітки, щоб менш травмувати кінці волосся.
В перукарнях використовують гарячі ножиці та щіпці, різні зажими для стрижки волосся, накидки або пенюари, служать для захисту від маленького постриженого волосся, салфетки та полотен це.
Бігуді та коклюшки різних діаметрів - це самий розповсюджений інструмент для укладки волосся і при виконанні вечірніх зачісок; коклюшки використовуються для хімічної завивки.
Для пом'якшення волосся в процесі стрижки використовують пулівіризатор - розпилення води.
Для роботи з волоссям також необхідно професійний фен з великою потужністю та кількістю насадок. Бувають фени з одною насадкою (фени -концентрати). Його основною функцій буде укладка волосся, а достоїнство цієї моделі, що кисневий потік позволяє обробити кожний локон зачіски окремо. Фен з насадкою - дифузор, підходе для швидкої сушки та особливий процес креативної укладки. Фен - щітка (стайлери) поєднують в собі можливість простого фена і брашенга спрес - догляд, третій - інтенсивний догляд.

2.1 Технологія виконання постижного виробу
Перука прийшла до нас ще з часів Древнього Єгипту. Але в ті часи перука виконувала не основну свою функцію. Перуку носили, як захист від сонця, воїни для пом’якшення удару. Н асьогоднішній день постижне ремесло розвинулось у удосконалилось .Існує велика кількість виробів з волосся: це і перуки, напів-перуки, тюпай для чоловіків, контропюр .З волосся роблять пикраси, елементи зачісок, навіть картини. В сучасному перукарському світі майстру перукарю важко уявити собі житят без постижної справи. Прядки, прикраси з волосся чи хвости використовуються усюди. Робляться вечірні і повсякденні зачіски не говорячі вже про подіумні, конкурсні чи історичні. На відміну від повсякденних або вечірніх зачісок, де волосся переважно натуральне або штучне (сиснтетичне), в театральних та історичних можна і здебільшого використовують волосся із сіна, трави або бавовни. За складністю можуть бути теж різні. Це може бути і тупей – чоловіча накладка, торсала – французький виріб у вигляді джгута, а може бути і куафюра – складна багатоярусна напудрена перука.
На мою думку на сьогодні дуже модно носити прикраси з волосся. Вони можуть бути великі і маленькі, складні і прості, оздоблені камінніям, бісером, пір’ями. Кожна пикраса може бути як одно однотонна, так і зкладатися з кількох кольорів. Прикраса як і перука може зберігатися декілька років. З таких прикрас у журналі “Долорес” була представлена колекція під назвою “Birols” – птахи
Технологія втконанян.
Перед тим як волосся пустити в обробку його препаруємо. Для більш гарного ефекту декілька прядок фарбуж\ємо у білий і чорний кольори. Берем дуже грубу прядку, все залежить від бажаного кінцевого результату і з сторони коріння міцно зав’язуємо никою. Основним матеріалом у виробі прикраси буде медичний клей БФ-6. Змащуємо прядку клейом і залізним гребінцем розмажуємо прядку на округлу поверхню, наприклад лампочку. З іншими прядками виконуємо те саме. Лишаємо у теплому , сухому місці на декілька годин. Після того, як волосся висохло, обережно піднімаємо його з форми. Надалі починаємо обробляти його ножицями. Обстригаємо непотрібне волосся. Підчищаємо. Далі суперклеєм починамо склеювати з композицією залежно від задуму. Залишаємо на декілька хвилин щоб клей висох. Після того нам залишається лише прикріпити її на волосся у заданому місці. Якщо прикраса виконується для урочистих подій наприклад весілля прикрасу можна оздобити камінчиками або бісером.
Категория: Туризм | Добавил: Aspirant (06.05.2013)
Просмотров: 1631 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 2.5/2
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: