Понедельник, 27.01.2025, 19:33
Главная Регистрация RSS
Приветствую Вас, Гость
Меню сайта
Категории раздела
Архітектура [235]
Астрономія, авіація, космонавтика [257]
Аудит [344]
Банківська справа [462]
БЖД [955]
Біографії, автобіографії, особистості [497]
Біологія [548]
Бухгалтерській облік [548]
Військова кафедра [371]
Географія [210]
Геологія [676]
Гроші і кредит [455]
Державне регулювання [154]
Дисертації та автореферати [0]
Діловодство [434]
Екологія [1309]
Економіка підприємств [733]
Економічна теорія, Політекономіка [762]
Економічні теми [1190]
Журналістика [185]
Іноземні мови [0]
Інформатика, програмування [0]
Інше [1350]
Історія [142]
Історія всесвітня [1014]
Історія економічна [278]
Історія України [56]
Краєзнавство [438]
Кулінарія [40]
Культура [2275]
Література [1585]
Література українська [0]
Логіка [187]
Макроекономіка [747]
Маркетинг [404]
Математика [0]
Медицина та здоров'я [992]
Менеджмент [695]
Міжнародна економіка [306]
Мікроекономіка [883]
Мовознавство [0]
Музика [0]
Наукознавство [103]
Педагогіка [145]
Підприємництво [0]
Політологія [299]
Право [990]
Психологія [381]
Реклама [90]
Релігієзнавство [0]
Риторика [124]
Розміщення продуктивних сил [287]
Образотворче мистецтво [0]
Сільське господарство [0]
Соціологія [1151]
Статистика [0]
Страхування [0]
Сценарії виховних заходів, свят, уроків [0]
Теорія держави та права [606]
Технічні науки [358]
Технологія виробництва [1045]
Логістика, товарознавство [660]
Туризм [387]
Українознавство [164]
Фізика [332]
Фізична культура [461]
Філософія [913]
Фінанси [1453]
Хімія [515]
Цінні папери [192]
Твори [272]
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » Статьи » Реферати » Менеджмент

Реферат на тему: Комунікативна політика підприємства
Реферат на тему: Комунікативна політика підприємства.

1.Концепції реклами
(місце рекламних заходів у комерційній діяльності підприємства)
Будь-яке підприємство чи фірма , що працююь у сучасному бізнесі для успішного розв'язання багатьох проблем (особливе місце серед яких посідає збут продукції ) вимушені використовувати ті чи інші рекламні заходи. Їх ефективність залежить передусім від двох суттєвих факторів , а саме:
а) суми вкладених підприємством коштів у рекламу (практично прямопропорційно)
б) рівня компетентності виконавців рекламних заходів
Слід відмітити , що сьогодні видів та способів реклами , а також масштаби рекламних кампаній є практично необмеженими (зараз вже є чимало професіоналів, які роблять свій бізнес на рекламі - допомагають рекламодавцям ефективно розміщати рекламні повідомлення).
Необхідність же проведення рекламних кампаній зумовлена ще й тим , що реклама сама по собі призначена донести до покупців певні повідомлення (ціни, знижки , умови роботи, новий товар тощо) які в умовах сучасного ринку піприємствам доводиться здійснювати все частіше.
.Все , що робиться в рекламі повинно бути єдиним в свому роді.Не можна без кінця давати одне і те ж рекламне оголошення з року в рік підходити з одними і тими ж прийомами переконання до покупців.
Тому в світі вже давно приийно виділяти певну конкретну частку своїх доходів саме на рекламу (відповідним службам необхідно лише розробити програму рекламних заходів та вкластись у передбачеий компаніями для цього бюджет).Оскільки на покупців "насідаюь" всі кому не лінь , то для реального донесення інформації до покупців , потрібно подолати весь цей "шум" , іншими словами голосніше кричати (витрачати більше грошей), або бути більш привабливим (витонченіше налагоджувати контакти), або ж розумнішим (винаходити нові способи дії на канали розповсюдження інформації). Ось по цій причині у багатьох галузях на рекламні заходи витрачаюься значні кошти.
Середньосвітові співвідношення рекламних бюджетів
до обороту компанії у різних галузях
ГАЛУЗЬ | ДОЛЯ РЕКЛАМНОГО БЮДЖЕТУ ВІД ОБОРОТУ , %
Автомобільна промисловість | 4,5
Сигарети | 3,9
Комп'ютерне та офісне обладнання | 1,6
Комунікаційне обладнання | 1,3
Алкогольні напої | 4,3
Авіакомпанії | 1,2
Безалкогольні напої | 7,4
Книговидання | 8,5
Телебаченя | 1,3
Фармацевтика | 2,6
Харчова промисловість | 4,0
Деревообробна промисловість | 6,9
Отже в середньому цей показник лежить в межах 3 %
Що ж стосується алкогольних напоїв , то відрахування на рекламу тут в межах дещо більших - 4,0…4,5 % річного обороту підприємства.
2.Елементи форм для реклами реклами
1.
Друкована реклама
(реклама в газетах , журналах , випуск рекламної продукції)
На цей вид реклами , як правило , виділяється найбільше бюджетних коштів ніж на будь-який інший вид реклами ( виключенням є лише національні та міжнародні марки , що рекламуюься в основному через телебачення )
Рекламні кампанії найкраще розпочинати якраз з спеціалізова- них журналів та інформаційних видань , яких сьогодні видаєься велика кількість (призначені вони як для професіоналів , так і для торгових посередників ) а також з різноманвтних газет ( читачі яких і є нашою цільовою аудиторією )
Тут слід відмітити , що мистецтво створення друкованої рекла- ми одне з основних для спеціалістів з маркетингу . Статистика говорить , що реклама не обов'язково повинна бути кольоровою , чи дуже великою (хоча , безумовно , це теж має значення). Для того щоб реклама була дієвою , вона повинна бути… розумною. Причому щоб на неї звертали увагу ВСІ БЕЗ ВИНЯТКУ.
Хорший ефект могла б дати реклама в обласних газетах-оголошен- нях ( подібних нашому "Анонс-контракту" ) тих регіонів , де ми продаємо чи плануємо продавати свою продукцію.
Іншим способом друкованої реклами є випуск рекламних проспектів. І хоча вони не переслідують ніяких маркетингових цілей , зате вони створюють првабливий імідж підприємству , інформують покупців про продукцію ( сюди , до речі ,можна також включити інформацію наприклад про знижки на продукцію , приваливі форми співробітництва , тощо ) Подібні проспекти можна було б поширювати серед наших "найбільших" клієнтів , а також на спеціалізованих виставках у горілчаній промисловості.
2.
Реклама в засобах масової інформації
(радіо та телебачення)
Особливістю цього виду реклами є те , що радіо і телебачення це ті види засобів масової інформації , які отримуюь за рекламу величезні гроші , саме цей вид реклами є одним з найефективніших. Поряд з тим створення ефективного рекламного радіоповідомлення чи телевізійного кліпа пов'язане з масою труднощів ( тому тут , як правило , використову ються послуги професіоналів у цій справі ) Зате вдалий сюже , який запам'ятовується швидко окупить ті зусилля і кошти , затрачені на його створення.
Тут також аналогічно друкованій рекламі , залежно від цільової аудиторії та регіону , можна використовувати різні джерела .
3.
Зовнішня реклама
(дошки оголошень , вивіски і т.д.)
Даний вид реклами переслідує в основному мету створити відповідний імідж підприємству , або ж "просунути" на ринок новий товар. Тобто дешево прорекламувати свою торгову марку , або швидко повідмити споживачів про товар чи послугу ( наприклад про створення своїх магазинів ; умови знижок і т.д.)
Тому така реклама повинна бути не тільки яскравою , але й вражати споживача несподіваністю ідеї , або оригінальністю оформлення (останнім часом широкого застосування набули так зв.Big Board - досл. "велика дошка" , які розташовуюь , як правило , збоку доріг біля міста ,чи всередині нього .
Особливістями тут є те , що вирішальним фактором , від якого залежить ефективність цієї реклами є місцерозташування цих щитів , а також можливіст рекламодавця самому вибрати місце встановлення їх . Це є дуже зручно для тих , хто хоче широко рекламувати свій товар в певному обмеженому регіоні.
Крім того позитивний імідж створюють також ефектні вивіски та розпізнавльні знаки
По справжньому приваблива вивіска , розміщена в населеному місці швидше створить позитивний імідж та притягне потенційних клієнтів , ніж будь-яка інша форма місцевої реклами.
4.Спеціальні міроприємства
Це будь-які події , що викликаюь інтерес до торгової марки чи товару , який вона пропонує. Такі міроприємства повинні володіти притягальною силою.
Для цього є два шляхи:
1.
самому організувати такі заходи;
2.
використати міроприємства , що проводить хтось інший
Категория: Менеджмент | Добавил: Aspirant (06.06.2014)
Просмотров: 214 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: