Пятница, 29.11.2024, 11:49
Главная Регистрация RSS
Приветствую Вас, Гость
Меню сайта
Категории раздела
Архітектура [235]
Астрономія, авіація, космонавтика [257]
Аудит [344]
Банківська справа [462]
БЖД [955]
Біографії, автобіографії, особистості [497]
Біологія [548]
Бухгалтерській облік [548]
Військова кафедра [371]
Географія [210]
Геологія [676]
Гроші і кредит [455]
Державне регулювання [154]
Дисертації та автореферати [0]
Діловодство [434]
Екологія [1309]
Економіка підприємств [733]
Економічна теорія, Політекономіка [762]
Економічні теми [1190]
Журналістика [185]
Іноземні мови [0]
Інформатика, програмування [0]
Інше [1350]
Історія [142]
Історія всесвітня [1014]
Історія економічна [278]
Історія України [56]
Краєзнавство [438]
Кулінарія [40]
Культура [2275]
Література [1585]
Література українська [0]
Логіка [187]
Макроекономіка [747]
Маркетинг [404]
Математика [0]
Медицина та здоров'я [992]
Менеджмент [695]
Міжнародна економіка [306]
Мікроекономіка [883]
Мовознавство [0]
Музика [0]
Наукознавство [103]
Педагогіка [145]
Підприємництво [0]
Політологія [299]
Право [990]
Психологія [381]
Реклама [90]
Релігієзнавство [0]
Риторика [124]
Розміщення продуктивних сил [287]
Образотворче мистецтво [0]
Сільське господарство [0]
Соціологія [1151]
Статистика [0]
Страхування [0]
Сценарії виховних заходів, свят, уроків [0]
Теорія держави та права [606]
Технічні науки [358]
Технологія виробництва [1045]
Логістика, товарознавство [660]
Туризм [387]
Українознавство [164]
Фізика [332]
Фізична культура [461]
Філософія [913]
Фінанси [1453]
Хімія [515]
Цінні папери [192]
Твори [272]
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » Статьи » Реферати » Менеджмент

Реферат на тему: Бізнес-план ТОВ "Колосок"
Реферат на тему: Бізнес-план ТОВ "Колосок".

У даному бізнес-плані міститься опис, аналіз і планування діяльності ТОВ “Колосок“ по виробництву і реалізації хлібобулочних виробів. Для здійснення даного проекту нами буде узятий банківський кредит у розмірі 10000 $ під 15 % річних на 12 місяців.
Головною задачею фірми в перші роки свого існування буде зміцнення своїх позицій на споживацькому ринку за рахунок випуску якісної і доступної для споживача продукції.
Продуктивність хлібопекарні буде досить висока, що дозволить випускати великий об'єм хлібобулочних виробів. Об'єм продажів в перші 8 місяців складе 270000 одиниць в місяць, потім проводитиметься поступове збільшення виробництва і досягне 318000 одиниць в місяць.
Таким чином за перший рік існування виручка від продажу товару складе 171200 $. Очікувані витрати на виробництво складуть 113054 $, а що стосується чистого прибутку, то вона буде рівна 24554 $.
II. Суть передбачуваного проекту
Наша хлібопекарня-магазин проводитиме і реалізовуватиме на місці широку гамму борошняних виробів. Спочатку виробництво грунтуватиметься на випічці тільки декількох видів хліба, батонів і булочок. Але надалі асортимент поступово збільшуватиметься, і десь до кінця третього місяця нашої діяльності наша хлібопекарня почне працювати в повну потужність. Налагодиться випічка 4-5 видів булочок, 3-х видів батонів і 2-х видів печення. Почне свою роботу стіл замовлень, де будь-який покупець зможе розмістити своє замовлення на виготовлення того або іншого виробу, зокрема тортів.
Тут слід зазначити, що вся вироблювана продукція буде найвищої якості і відповідати найвищим стандартам.
Приміщення для магазина передбачається узяти в оренду. Магазин розташовуватиметься в центрі міста, щоб забезпечити великий потік відвідувачів. Зразкова площа пекарні-магазина складе 50 м2. Після придбання приміщень буде зроблений капітальний ремонт, який обійдеться в 3000 $. Платня за оренду приміщення складе 1250 $ в місяць. Весь інвентар необхідний для виготовлення продукції доведеться купувати.
Відповідно буде потреба в працівниках наступних спеціальностей:
кондитер;
пекар;
продавець;
касир;
бухгалтер;
вантажник;
прибиральниця.
Приблизна ціна на нашу продукцію буде наступна:
Батон “колосок” – 0,058 $.
Батон “любительський” – 0.054 $.
Булочка з корицею – 0.0375 $.
Булочка з маком – 0.041 $.
Очікувані витрати на виробництво (за 1 місяць, в у.о.):

III. Аналіз стану справ в галузі
На даний момент часу стан справ у фірм, що займаються виробництвом хлібобулочних виробів, цілком хороші. Про це свідчать наступні факти:
за останні 2-3 роки в цій галузі виникло близько 80 нових підприємств і майже кожна з них знайшла своє джерело реалізації продукції.
всі їх продажі в основному триматися на одному і тому ж рівні, причому варто відзначити, що це рівень беззбитковості, де всі витрати виробництва окупаються.
Але у багатьох майбутніх моїх конкурентів є слабкі сторони, які полягають у сфері послуг і швидкості доставки продукції до покупця. А саме, що більшість з виробників, після виготовлення хлібобулочних виробів, здійснює доставку на суспільні крапки, продовольчі ринки, на що йде багато часу. В слідстві чого хлібобулочні вироби остигають і стають не тій свіжості, що раніше. Адже покупцю набагато приємніше купувати хліб або булочки, коли вони тільки що були випечені і не встигли втратити свої первинні якості: свіжість, ароматність. Крім того, людина, привернута запахом свіжої здоби, є потенційним покупцем всіх продуктів.
І нарешті: сервіс. Багато в чому успіх будь-якої справи залежить саме від сервісу, від способу обслуговування покупця. Про який сервіс може йти мова, коли хлібобулочні вироби реалізуються на відкритих суспільних місцях, де іноді не дотримуються багато санітарних норм.
Тому, щоб уникнути подібних помилок, ми организовываем пекарню-магазин, де вся продукція після випічки зразу ж поступатиме в продаж і де сервіс буде на найвищому рівні, що на даному етапі забезпечить нам найшвидший шлях на споживацький ринок.
Таким чином круг покупців біля мого магазина буде на багато ширше, ніж у моїх конкурентів. А це найголовніше!
IV. План маркетингу
Реалізація продукції не складе в нашому випадку особливих труднощів. Це пояснюється великим і різноманітним потоком відвідувачів нашого магазина, оскільки будь-який хлібобулочний виріб є невід'ємною частиною щоденної покупки кожної людини. В середньому розмір покупки складе: 1 батон і 2-3 булочки.
Щоб принести популярність нашій пекарні-магазину і її продукції проводитиметься активна реклама, за допомогою найпопулярніших радіоканалів міста. Цій акції буде відведено біля 2-х тижнів і виділено приблизно 200 $.
Виробнича потужність пекарні буде задоволено солідна і складе приблизно 2000 батонів і 2500 булочок в день. Частина продукції реалізовуватиметься безпосередньо в нашому магазині, а інше поступатиме на продаж в магазини, з якими у нас укладені контракти. Ці магазини так само знаходяться в центрі міста, що забезпечить стабільний попит на нашу продукцію. Надалі ми добиватимемося постійного зростання об'ємів продажів за рахунок розширення районів збуту.
Ціни на наші товари ми визначатимемо залежно від середніх, вже існуючих, цін на дану продукцію.
Що стосується ціноутворення, то воно проходитиме в наступному порядку:
Щоб всі витрати були розподілені рівномірно на кожний вид продукції буде відведено 25% всіх витрат.
(розрахунки узяті за місяць, в біля. е.)

V.Производственный план
Структура виробничого процесу така:
Закупівля всіх продуктів, що вимагаються для випічки хлібобулочних виробів, буде проводиться на оптових базах міста або районних центрів. Замовлення на придбання робитиметься наперед, щоб виключити всі можливі причини недоставляння сировини в строк. Його перевезення проводитиметься на транспорті продавця.
Види необхідної сировини:
мука
цукор
сіль
масло
дріжджі
маргарин
яйця
мак
кориця
Після доставки потрібних продуктів в пекарню проводитиметься їх розподіл залежно від терміну їх зберігання. Частина берегтиметься на складі, інше в холодильних камерах. Очевидно, що всі продукти з коротким терміном зберігання вироблятимуться зразу ж, щоб виключити їх псування і забезпечити майбутньому товару високу якість.
Що стосується устаткування, то його доведеться купувати.
Таблиця необхідного устаткування:

Робочий день починатиметься в 800 і закінчуватиметься в 2000. Що стосується санітарних норм, то ми надаватимемо особливе значення, щоб виключити різні неприємності, пов'язані з умовами виробництва товару. І по-друге - це одна із запорук успіху і процвітання нашої справи.
Які або шкідливі викиди в оточуючу середовище виключені.
Витрати на виробництво наших виробів швидко окупатимуться, оскільки ці продукти знаходяться в постійному попиті, незалежно від часу.
VI. Юридичний план
Підприємство носитиме статус Товариства з Обмеженою Відповідальністю. Саме такий вид правової форми буде найоптимальнішим для нашої організації, оскільки він має наступний ряд переваг:
може бути заснований при малому капіталі;
ризик кожного з компаньйонів обмежений основним внеском;
компаньйони мають широкі права по управлінню. Це виключить різні помилки, оскільки всі рішення з основних питань, пов'язані з управлінням виробництва, ухвалюватиметься загальними зборами компаньйонів;
гарантує безперервність управлінням підприємства;
витрати на установу і управління нижче, ніж в інших суспільствах.
VII. Організаційний план
У організації даної справи беруть участь 2 люди:
Президент – Шпак Олег Геннадьевіч
Комерційний директор – Рутковській Андрій Олександрович
Президент має досвід роботи в продовольчій сфері 10 років. Комерційний директор має вищу освіту, пройшов зарубіжне стажування і досвід виробничої діяльності 5 років.
Вимоги до наших співробітників і працівників будуть достатньо високі. Кожний з них повинен мати відповідну освіту і досвід роботи в даному діловодстві. На підприємстві працюватимуть 12 чоловік. У тому числі:


Застосовуватиметься почасова форма оплати праці. Передбачено преміювання за якісне виконання роботи у вигляді премій, надбавок, різних заохочень.

VIII. Оцінка ризику і страхування
Основні види ризиків:
Псування продукції;
Невиконання контрактів;
Втрата майна (пожежа, біда і т.д.);
Довгі;
Крадіжка;
Рекет.
Для страхування ризиків передбачається створення страхової фундації у розмірі 1% від собівартості продукції (для боргів), укладення договору страхування майна і страхування контрактів.

IX. Фінансовий план
Прогноз об'єму виробництва і отримання прибутку від реалізації продукції.
Роки |
Квартал або місяць | Наїменова-ніє | Об'єм продажів (шт.) | Виручка від реали-зации (усл. ед.) | Витрати на произ-водство (усл. ед.) | Прі-биль (усл. ед.) | Податки з прибутку (усл. ед.) | % по кре-диту (усл. ед.) | Чистий прибуток (усл. ед.)
1999 | 1 | Батон колосок | 60000 | 3500 | 2787,5 | 712,5 | 270,75 | 958 | 202,25
Батон любитель-ский | 60000 | 3250 | 2682,5 | 567,5 | 215,65 | 112,35
Булочка з корицею | 75000 | 2812,5 | 1722,5 | 1090 | 414,2 | 436,3
Булочка з маком | 75000 | 3125 | 1805,5 | 1319,5 | 501,41 | 578,59
2 | ----//---//---- | 270000 | 12687,5 | 8998 | 3689,5 | 1402,01 | 1329,49
3 | ---//---//----- | 270000 | 12687,5 | 8998 | 3689,5 | 1402,01 | 958 | 1329,49
4 | ---//---//----- | 270000 | 12687,5 | 8998 | 3689,5 | 1402,01 | 958 | 1329,49
5 | ---//---//----- | 270000 | 12687,5 | 8998 | 3689,5 | 1402,01 | 958 | 1329,49
6 | ---//---//----- | 270000 | 12687,5 | 8998 | 3689,5 | 1402,01 | 958 | 1329,49
7 | ---//---//----- | 270000 | 12687,5 | 8998 | 3689,5 | 1402,01 | 958 | 1329,49
8 | ---//---//----- | 270000 | 12687,5 | 8998 | 3689,5 | 1402,01 | 958 | 1329,49
9 | Батон колосок | 75000 | 4843,75 | 3218,75 | 1625 | 617,5 | 958 | 768
Батон любитель-ский | 75000 | 4531,25 | 3093,75 | 1437,5 | 546,25 | 651,75
Булочка з корицею | 84000 | 3850 | 1855 | 1995 | 758,1 | 997,4
Булочка з маком | 84000 | 4200 | 2100 | 2100 | 798 | 1062,5
10 | ---//---//----- | 318000 | 17425 | 10267,5 | 7157,5 | 2719,85 | 958 | 3479,65
11 | ---//---//----- | 318000 | 17425 | 10267,5 | 7157,5 | 2719,85 | 958 | 3479,65
12 | ---//---//----- | 318000 | 17425 | 10267,5 | 7157,5 | 2719,85 | 962 | 3479,65
Разом: | 3432000 | 171200 | 113054 | 58146 | 22095,48 | 11500 | 24554,52
2000 | I | ---//---//----- | 954000 | 52275 | 30802,5 | 21472,5 | 8159,55 |
13312,95
II | ---//---//----- | 954000 | 52275 | 30802,5 | 21472,5 | 8159,55 | 13312,95
III | ---//---//----- | 954000 | 52275 | 30802,5 | 21472,5 | 8159,55 | 13312,95
IV | ---//---//----- | 954000 | 52275 | 30802,5 | 21472,5 | 8159,55 | 13312,95
Разом: | 3816000 | 209100 | 123210 | 85890 | 32638,2 | 53251,8
2001 | 12 | ---//---//----- | 3816000 | 209100 | 123210 | 85890 | 32638,2 | 53251,8
Графік досягнення беззбитковості:
X. Стратегія фінансування
Для здійснення проекту потрібен 15000 $, з яких 10000 $ передбачається узяти в банку під 15% річних і 5000 $ власних засобів по 2500 $ від кожного компаньйона.
Категория: Менеджмент | Добавил: Aspirant (09.06.2014)
Просмотров: 217 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: