Пятница, 10.01.2025, 07:10
Главная Регистрация RSS
Приветствую Вас, Гость
Меню сайта
Категории раздела
Архітектура [235]
Астрономія, авіація, космонавтика [257]
Аудит [344]
Банківська справа [462]
БЖД [955]
Біографії, автобіографії, особистості [497]
Біологія [548]
Бухгалтерській облік [548]
Військова кафедра [371]
Географія [210]
Геологія [676]
Гроші і кредит [455]
Державне регулювання [154]
Дисертації та автореферати [0]
Діловодство [434]
Екологія [1309]
Економіка підприємств [733]
Економічна теорія, Політекономіка [762]
Економічні теми [1190]
Журналістика [185]
Іноземні мови [0]
Інформатика, програмування [0]
Інше [1350]
Історія [142]
Історія всесвітня [1014]
Історія економічна [278]
Історія України [56]
Краєзнавство [438]
Кулінарія [40]
Культура [2275]
Література [1585]
Література українська [0]
Логіка [187]
Макроекономіка [747]
Маркетинг [404]
Математика [0]
Медицина та здоров'я [992]
Менеджмент [695]
Міжнародна економіка [306]
Мікроекономіка [883]
Мовознавство [0]
Музика [0]
Наукознавство [103]
Педагогіка [145]
Підприємництво [0]
Політологія [299]
Право [990]
Психологія [381]
Реклама [90]
Релігієзнавство [0]
Риторика [124]
Розміщення продуктивних сил [287]
Образотворче мистецтво [0]
Сільське господарство [0]
Соціологія [1151]
Статистика [0]
Страхування [0]
Сценарії виховних заходів, свят, уроків [0]
Теорія держави та права [606]
Технічні науки [358]
Технологія виробництва [1045]
Логістика, товарознавство [660]
Туризм [387]
Українознавство [164]
Фізика [332]
Фізична культура [461]
Філософія [913]
Фінанси [1453]
Хімія [515]
Цінні папери [192]
Твори [272]
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » Статьи » Реферати » Економіка підприємств

Реферат на тему: Оперативне керування виробництва
Реферат на тему: Оперативне керування виробництва.

Оперативне керування виробництва, включаючи календарне планування, оперативний контроль і регулювання виробництвом, потрібно для ритмічної роботи виробництва і рівномірного випуску виготовленої продукції. Оперативно-виробничий план уточняє показники і розрахунки, закладені в техпромфінплані з урахуванням додаткових завдань.

Для встановлення реальності оперативних завдань цехом і коректовані виробничій програмі по видам виробів і їх об'ємам випуска, необхідно перш завсе виявити “вузкі місця” виробництва, одночасно прийняти міри до їх знищення, оприділити свобідні виробничі потужності на кожному робочому місці і встановити можливості їх використання для додатково випуску продукції.

Внутріцехове планування заключається в плануванні виробництва внутрі цеха по кожному робочому місці з доведенням плана до кожному виконавця, в оперативному регулюванні і контролюванні ходу виповнення плану і врахування випуску деталей, виробів.

Для ритмічної виробництва необхідно безперебійно і узгодження робота всіх цехів і служб виробництва, в тому числі необхідне міжцехове і внутріцехове планування.

Міжцехове планування проводиться таким чином організації необхідних попереджень в роботі суміжних цехів по технологічному процесі і створення нормативних заделов між цехами.

Міжцехові задели діляться:

оборотні

страхові

Оборотні задели необхідні, коли цехи випускають комплекти деталей одного виду виробу партіями з різною періодичністю і різними сроками запуска-випуску. Величина нормативних заделов залежить від характера організації виробництва, розміром партії запуску виробів у виробництво і періодичне їх повторення, а також від часу виробничих циклів.

Викоридження виробництва по даній деталі для любого цеху дорівнює сумі виробничих циклів виготовлення їх або складання з цією деталею з урахуванням коефіцієнтів страхового задела всіх інших цехів по маршруту технологічного процесу. Попередження для цеху розраховується по формулі:

де Oni - попередження і того цеху.

і - порядковий номер цеху по маршруту технологічного процесу

m - порядковий номер кінцевого цеху по маршруту

Ц - виробничий цикл виготовлення або складання

Кз - коефіцієнт страхового задела.

Довжина виробничого циклу обробки деталей

де tнал - довго тривалість пере наладки верстатів.

Tшт П - продовження обробки партії деталей

tпрол - тривалість між операційного промежування деталей.

Експериментальна пробірка і опит втілення нової системи неперервного виробництва планування, називають умовно комплектною системою, підтвердили високу ефективність її для достіженія ритмічності і покращення роботи виробництва. Суть умовно-номенклентної системи оперативного планування виробництва складається з слідую чого. Номенклатура виробів виробничого завдання приводиться до умовного виробу або до умовного колекту, складається для всіх цехів, участков і інших виробничих підрозділів єдиний сквозний план-графік, для чого умовно знімається з оперативного учйоту величина мінімального неорного заделу, розробляється графік пропорціональності роботи цехів (участків).

Метод умовного виробу приміняють, коли в програмі виробництва використовується один типорозмір виробу, виготовляємий в теченії всього планувального періоду, в склад якого умовно входять всі вироби програми пропорційно їх вазі (в штуках) по відношенню до одного виробу, прийнятого за умовний .

По методу умовного виробу можна скласти програму виробництва представляє собою послідовний ряд ростущих номерів умовних виробів рід відповідними датами робочих днів.

Після чого розробляється єдиний сквозний план-графік на умовний виріб незалежно від довжини виробничого цикла.

Метод умовного комплекта, випередженно сутко-комплекта, приміняється, коли не можна привести вироби програми до одного умовного виробу. За сутко-комплект приймається сукупність деталей всіх назв для всіх виробів, підлягаючих виготовленню в плануючому періоді часу з розрахунку середньосуточної необхідності в них.

План виробництва в сутко-комплектах на планує мий період часу представляє собою послідовний ряд порядкових номерів умовних комплектів в залежності від числа робочих днів. Єдиним сквозним планом-графіком установлють завдання на виготовлення на кожну дату місяці камері комплекту для кожного виробничого підрозділу незалежно від тривалості часу виробничого циклу.

При внесенні змін у виробничу програму відповідно міняються умовні вироби, умовний комплект, умовна кількість і перераховується камер сутко-комплекта.
Категория: Економіка підприємств | Добавил: Aspirant (13.03.2014)
Просмотров: 310 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: