Воскресенье, 19.05.2024, 06:54
Главная Регистрация RSS
Приветствую Вас, Гость
Меню сайта
Категории раздела
Архітектура [235]
Астрономія, авіація, космонавтика [257]
Аудит [344]
Банківська справа [462]
БЖД [955]
Біографії, автобіографії, особистості [497]
Біологія [548]
Бухгалтерській облік [548]
Військова кафедра [371]
Географія [210]
Геологія [676]
Гроші і кредит [455]
Державне регулювання [154]
Дисертації та автореферати [0]
Діловодство [434]
Екологія [1309]
Економіка підприємств [733]
Економічна теорія, Політекономіка [762]
Економічні теми [1190]
Журналістика [185]
Іноземні мови [0]
Інформатика, програмування [0]
Інше [1350]
Історія [142]
Історія всесвітня [1014]
Історія економічна [278]
Історія України [56]
Краєзнавство [438]
Кулінарія [40]
Культура [2275]
Література [1585]
Література українська [0]
Логіка [187]
Макроекономіка [747]
Маркетинг [404]
Математика [0]
Медицина та здоров'я [992]
Менеджмент [695]
Міжнародна економіка [306]
Мікроекономіка [883]
Мовознавство [0]
Музика [0]
Наукознавство [103]
Педагогіка [145]
Підприємництво [0]
Політологія [299]
Право [990]
Психологія [381]
Реклама [90]
Релігієзнавство [0]
Риторика [124]
Розміщення продуктивних сил [287]
Образотворче мистецтво [0]
Сільське господарство [0]
Соціологія [1151]
Статистика [0]
Страхування [0]
Сценарії виховних заходів, свят, уроків [0]
Теорія держави та права [606]
Технічні науки [358]
Технологія виробництва [1045]
Логістика, товарознавство [660]
Туризм [387]
Українознавство [164]
Фізика [332]
Фізична культура [461]
Філософія [913]
Фінанси [1453]
Хімія [515]
Цінні папери [192]
Твори [272]
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » Статьи » Реферати » Аудит

Реферат на тему Методологія складання програми аудиту звіту про фінансові результати.
План
1. Методологія складання програми аудиту звіту про фінансові результати.
2. Рекомендації до процедур аудиту звіту про фінансові результати
В даній роботі, опираючись на теоретичні розробки, узагаль-нивши та проаналізувавши теоретичний і використовуючи влас-ний [216, 223, 229] та практичний матеріал, запропоновані роз-робки програми проведення аудиту «Звіту про фінансові результа-ти». Програма складається до початку аудиту, але в ході аудиту до неї аудитором можуть вноситися як незначні, так і суттєві корек-тиви. При цьому необхідність коригування програми аудиту без-посередньо під час проведення перевірки може бути викликана виявленням нової суттєвої інформації, невідомої аудиторові на момент планування і розробки програми аудиту, переоцінки ве-личини аудиторського ризику тощо.
У програмі аудиту види, зміст та час проведення запланова-них аудиторських процедур повинні співпадати з прийнятими до роботи показниками загального плану аудиту. До аудиторсь-кої програми включається також перелік об'єктів аудиту за його напрямками, та час, що його необхідно витратити на кожний напрямок аудиту або аудиторську процедуру.
У програмі аудитор оцінює розмір ризику внутрішнього контролю та свій особистий ризик невиявлення суттєвих по-милок у даній звітності, який існує під час проведення ауди-торських процедур, визначає термін проведення аудиторських тестів і незалежних процедур, координує роботу всіх можливих помічників, залучених з числа співробітників підприємства, відзначає присутність інших виконавців аудиту, якщо такі бе-руть участь у роботі.
Записи і висновки аудитора по кожному розділу аудиторсь-кої програми знаходять відображення в робочій документації аудитора і є головним фактичним матеріалом, що використо-вується ним у процесі підготовки і обґрунтування аудиторсько-го звіту та висновку.
Програма аудиту «Звіту про фінансові результати» базуєть-ся на таких твердженнях (якісних аспектах) подання фінансо-вої звітності:
1) існування та наявність;
2) повнота;
3) права і обов'язки;
4) оцінка та вимірювання;
5) подання та розкриття інформації.
Основними завданнями дослідження даного напрямку аудиту є перевірка правильності визначення доходу в ході діяль-ності підприємства, витрат, здійснених для одержання цих до-ходів, та кінцевого фінансового результату діяльності підприє-мства; дотримання податкового законодавства по операціях, пов'язаних з визначенням оподатковуваного доходу для визна-чення тимчасових та постійних різниць; правомірності, доц-ільності та обґрунтованості управлінських рішень відповідаль-них посадових осіб, здійснення розрахункових операцій з бюд-жетом; зв'язок фінансового результату з перспективами розширення діяльності підприємства та перспективності в фор-муванні частки державного бюджету з прибутку підприємства на майбутнє, його стабільність та перспективи росту.
Метою аудиту «Звіту про фінансові результати» є отримання достатніх доказів впевненості підтвердження правильності органі-зації обліку доходів і витрат та визначення фінансового результату по видах діяльності, достовірності відображення і розкриття інфор-мації відповідно до діючих принципів та тверджень (якісних ас-пектів) подання фінансової звітності і оцінка ефективності вико-ристання одержаного прибутку підприємства для забезпечення подальшої безперервної діяльності підприємства та формування частки державного бюджету з податку на прибуток, що відобра-жається наступними аспектами:
A. Дохід, одержаний по дійсних операціях в ході операційної, інвестиційної та фінансової діяльності, вірно відображений згідно з принципами бухгалтерського обліку, розрахунку, суми і періоду, та достатньо передбачені суми, що не отримані, повернення та резерви (якісні аспекти 1, 3 і 4).
Б. Відображений дохід включає рахунки на вірну суму за відван-тажену продукцію або надані послуги (якісні аспекти 2 і 4).
B. Собівартість продукції або послуг реальна, повна, відповід-ним чином відображена з точки зору рахунку, суми та періоду (якісні аспекти 1, 2, 3 і 4).
Г. Витрати є дійсними, повно відображені, правильно розра-ховані з точки зору рахунків, сум та періоду (якісні аспекти 1, 2, 3 і 4).
Д. Податкові закони та нормативні акти відповідним чином враховані при визначенні витрат, не було неналежним чином вик-лючених статей, зв'язані відстрочені активи та зобов'язання по податку з прибутку є дійсними (якісні аспекти 1, 2, 3 і 4).
Е. Операції, що пов'язані з рухом операцій доходів та вит-рат, законно, своєчасно та правильно документально оформ-лені та відображені у фінансовому та податковому обліку ( якісні аспекти 2 і 3).
Ж. Доходи та витрати відповідним чином класифіковані, відкладені податкові вимоги (і зв'язані резерви) необхідним чином описані та розкриті в фінансовій звітності (якісний аспект 5).
З. Резерви на покриття податку з прибутку та зв'язані суми відкладених податків, що показані в балансі, відповідають прин-ципам бухгалтерського обліку (якісні аспекти 1, 2, 3 і 4).
К. Доходи, собівартість продукції або послуг, витрати та результати надзвичайних, незвичних, або нечастих обставин необхідним чином описані та розкриті в «Звіті про фінансові результати» (якісні аспекти 4 і 5).
Л. Оцінка фінансового стану та фінансовий результат за-безпечують фінансову стабільність розвитку підприємства, є основою його подальшого розвитку на майбутнє, забезпечен-ня його стабільності та перспективи зростання (якісні аспек-ти 3, 4 і 5).
В програмі аудиту «Звіту про фінансові результати» аудитор повинен відобразити процедури, необхідні для вирішення ос-новних завдань аудиторської перевірки. При первісному аудиті процедури аудиту будуть залежати від того, наскільки довіряєть-ся роботі попереднього аудитора та використовуються дані по-переднього аудиту.
Якщо аудит буде базуватись на даних попереднього аудиту, з використанням даних попередньої аудиторської перевірки, необхідне ретельне вивчення складеної робочої аудиторської документації за результатами попередньої перевірки для фор-мування думки про адекватність, доцільність, обґрунтованість підходу попереднього аудитора до вирішення основних питань з оцінки доходів та витрат, здійснених для одержання цих до-ходів.
При цьому процедури аудиту будуть також залежати від того, наскільки довіряється роботі попереднього аудитора та вико-ристовуються дані попереднього аудиту. В даному випадку не-обхідно уважно вивчити робочий аналіз рахунків, що зв'язані з доходами та витратами, та зв'язану інформацію із податкових декларацій. Порівняти ці суми із початковим сальдо. Необхід-но звернути увагу на:
¦ суттєві доходи та витрати минулого періоду;
¦ великі зміни, що внесені в виробництво та реалізацію;
¦ незвичні або складні операції реалізації;
¦ суттєві тимчасові різниці та зв'язані резерви на відкла-дені податкові зобов'язання.
Вивчення робочих документів попереднього аудиту допов-нює основні процедури, що проводяться в подальшому.
У випадках, коли не планується або немає можливості ви-користати дані попереднього аудиту, необхідно виконати до-даткові аудиторські процедури.
Якщо на підприємстві не проводився аудит в попередні роки, аудитор може сам скласти робочі документи розрахунку фінан-сового результату діяльності підприємства та податкові декла-рації. При первісному аудиті розумний період вивчення фінан-сового обліку та податкових звітів для розрахунку «Звіту про фінансові результати» та зв'язаних питань зазвичай складає три роки (п'ять років).
В програмі аудиту «Звіту про фінансові результати» аудитор повинен відобразити процедури, необхідні для вирішення ос-новних завдань аудиторської перевірки. Типова робоча програма аудиту «Звіту про фінансові результати» на підприємстві в за-гальному вигляді представлена в табл. 12.2.






Рішення про використання додаткових процедур повинно базуватися на тому, чи міняє аудиторське судження виявлена інфор-мація або перекручення, що знайдені в результаті перевірок по суті або одержані із інших джерел в ході аудиту, оціненого рівня ризику суттєвих перекручень (включаючи ризик суттєвого пере-кручення по причині обману), а також на оцінці того, чи достат-ньо було основних процедур для виконання завдань аудиту.
Рекомендації до процедур аудиту звіту про фінансові результати
Практичні рекомендації по аудиторських процедурах з ауди-торської перевірки «Звіту про фінансові результати» можна сфор-мулювати наступним чином.
Практичні рекомендації:
¦ Як правило, аудитор повинен знати:
- які види продукції підлягають реалізації;
- якою є діяльність клієнта: сезонною чи циклічною;
- якою є маркетингова політика та політика відносно об'ємів продаж в галузі;
- яким є зв'язок доходу із заробітною платою та комісійними збутовим службам;
- якою є політика підприємства стосовно знижок, товарних кредитів, умов доставки, гарантій на продукцію, повернень про-даної продукції.
¦ Проаналізувати стан підприємства по галузі, його перс-пективи, вплив на діяльність підприємства політики держави, регіону та інших зовнішніх та внутрішніх факторів.
¦ Оцінити загальний рівень економічної активності підприємства, нормативні вимоги до підприємства, безпосеред-ню наглядову діяльність.
¦ Провести тестування провідних спеціалістів згідно з роз-робленими тестами про розумність доходів та витрат та обгово-рити інформацію про вплив на економічний та господарський стан поточних ситуацій.
¦ Провести тестування на оцінку внутрішнього контролю за витратами та доходами.
Практичні рекомендації:
¦ Уважно вивчити рахунки та порівняти початкові сальдо з робочими документами попереднього року.
¦ Вивчити супровідну документацію по суттєвих операціях періоду, тобто оцінені доходи, відшкодування тощо.
¦ Аналітична перевірка включає порівняння відображених сум з очікуваними аудитором. Аудитор може розглянути наступні джерела інформації для формулювання таких очікувань:
- фінансова інформація попереднього року;
- кошториси або суми, екстрапольовані із проміжних цифр;
- співвідношення між фінансовими сумами періоду;
- статистика галузі тощо.
¦ Аудитор повинен спробувати розробити ефективні тести- прогнози продажів або доходу з метою уникнення або скорочен-ня тестів по суті операцій продажів.
При розробці тестів-прогнозів необхідно визначити ключо-вий фактор, який тісно зв'язаний із продажами або доходами протягом періоду. Таку інформацію можна одержати із робочих документів попередніх періодів або із обговорень з основними спеціалістами підприємства. Аудитор повинен усвідомлювати, що тести-прогнози або інші аналітичні процедури будуть дійсни-ми тільки тоді, коли інформація, що використовується дійсна, доречна та достовірна. Шанси того, що допоміжна інформація достовірна, збільшуються, якщо вона одержана із незалежного джерела.
¦ Якщо аудитор знаходить суттєві різниці між тестом-про-гнозом та відображеною сумою, повинні бути знайдені причи-ни, а не просто пояснення керівництва. Коли різниця не може бути пояснена, необхідно виконати інші достатні аудиторські процедури, щоб визначити, чи повинна різниця рахуватись ймо-вірним перекрученням.
¦ Уважно оцінити зміни в політиці визнання доходів, а та-кож незвичні та складні операції, що здійснюються в кінці або близько до кінця звітного періоду.
Практичні рекомендації:
¦ Виконати аналіз за допомогою вибірки, відібравши ряд категорій, та порівняти відображені суми із сумами, що вка-зані в журналі реалізації. Порівняти залишки із журналу реал-ізації з головною книгою.
¦ Перевірити незвичайні тенденції, відхилення поточно-го або попереднього періоду.
¦ Визначити середні величини прибутку (маржинально-го доходу) на типові види продукції, якщо така існує, та розра-хувати валовий прибуток (враховуючи норму допустимих втрат). Порівняти його з фактичним прибутком, одержаним за попередній період.
В даному випадку аудитор повинен бути дуже обережним, щоб уникнути формального пояснення суттєвих різниць, що виявлені в даному аналізі. Цей крок може бути ефективним тільки тоді, коли будуть одержані суттєві достовірні пояснення. Крім того, пояснення повинні оцінюватись в світлі аудиторських до-казів, одержаних в інших зв'язаних областях аудиту. В деяких випадках цю інформацію також можна порівняти із статисти-кою галузі. Даний аналіз варто застосовувати, використовувати , коли підприємство використовує стандартну долю рентабельності собівартості для видів реалізованої продукції.
¦ Оцінити систему калькулювання, групування витрат по підрозділам, цехах, допоміжних та обслуговуючих підрозді-лах, методи розподілу накладних витрат, розрахунки собівар-тості виготовленої продукції.
¦ Проаналізувати структуру витрат по підрозділах та ви-дах продукції, оцінити оптимальність запланованого та фак-тичного портфеля замовлень.
Практичні рекомендації:
¦ Виконати аналіз одержання процентних платежів або їх виплати, одержання дивідендів на капітал підприємства, вкла-дений у інші підприємства, фінансових доходів, продажів основ-них засобів і інших господарських операцій, що характеризують фінансову та інвестиційну діяльність.
¦ Оцінити фінансовий результат від інвестиційної діяльності та конкретно від участі в капіталі інших підприємств та на ос-нові цих даних — управлінської діяльності підприємства, про-аналізувати перспективи збільшення власного капіталу.
¦ Докази повноти розкриття інформації до фінансової звітності можна одержати шляхом тестування, опитування, спо-стереження, аналітичних процедур, перевірки операцій, пись-мових репрезентацій керівництва. Дати документальне підтвер-дження у вигляді службової записки, звіту, аналітичних прогноз-них розрахунків.
Практичні рекомендації:
¦ Підтвердити, що суми, які перевіряються, належним чи-ном класифіковані та відображені на відповідних рахунках та в Головній книзі. Можна провести вибірку в тестуванні класифі-кації операцій.
¦ Знайти пояснення та розрахунки діючих норм ремонтних робіт та технічного обслуговування. Перевірити правильність нарахування витрат на ремонтні роботи та віднесення їх до відпо-відних витрат.
Досить поширеною помилкою є збільшення вартості ос-новних засобів за рахунок ремонтів та технічного обслугову-вання, коли ці ремонти не покращують технічні та техно-логічні показники обладнання, тобто не збільшують майбутні економічні вигоди. Доволі часто збільшення вартості основ-них засобів проводиться на підставі положень закону про опо-даткування, що відрізняється від положень та принципів фінансового обліку. Тобто ця перевірка, крім виявлення при-писок до ремонтів та списання на них ряду інших витрат, по-винна визначити, чи необхідно капіталізувати ці суми як ос-новні засоби.
¦ Обговорити з працівниками підприємства мету юридич-них та консалтингових послуг, підтвердити ці послуги. Оці-нити ступінь довіри даним послугам.
Практичні рекомендації:
¦ Провести ретроспективний аналіз витрат по коштори-су витрат та статтях калькуляції по видах продукції, що є найбільш ліквідною.
¦ Проаналізувати великі різниці, в даному випадку важ-ливо знайти причини, що є на підприємстві, а не просто дово-ди та пояснення.
¦ Провести обговорення даних відхилень із керівництвом, знайти докази із інших джерел або альтернативних процедур.
Оцінити перспективи підприємства по зниженню собівар-тості продукції.
Практичні рекомендації:
¦ На основі обліку заробітної плати визначити загальну кількість працівників з класифікацією їх за типами або класами тощо. Визначити звичайну ставку заробітної плати робітників різних рівнів.
¦ Розробити тест-прогноз загальної суми на оплату та пре-міювання, порівняти результати з витратами на заробітну плату, що вказані на рахунках та в Головній книзі.
В даному випадку можна також проаналізувати ув'язку вит-рат на заробітну плату згідно з Головною книгою з фондом заро-бітної плати відповідно до податкової звітності для заробітної плати. Фонд заробітної плати можна ефективно перевірити шля-хом розробленого аналітичного тесту. В деяких випадках може бути потрібна аудиторська вибірка. Крім того, аудитор може вва-жати за необхідне перевірити декілька окремих сум преміюван-ня разом із супровідною документацією, щоб підтвердити дос-товірність даних.
Практичні рекомендації:
¦ Встановити кореспонденцію між роботою, що виконана, із балансовими звітами і зв'язаними рахунками доходів і витрат.
¦ Визначити, чи немає розходжень між даними синтетич-ного та аналітичного обліку, перевірити правильність відобра-ження операцій по розрахунках з нарахування сум доходів та вит-рат у системі рахунків бухгалтерського обліку.
¦ Важливо ув'язати інформацію, одержану в результаті ауди-ту «Звіту про фінансові результати», з вимогами про розкриття інформації до нього. Як правило, особливу увагу потрібно звер-нути на майно та обладнання, запаси, зобов'язання (оренда) та податок з прибутку.
Практичні рекомендації:
¦ Перевірити розкриття інформації, що передбачена П(С)БО, а також доцільну та доречну інформацію для зовнішніх користувачів.
Практичні рекомендації:
¦ Перевірити журнали (відомості) обліку доходів і витрат за три місяці до закінчення року і за три місяці після закінчення року, дослідити всі незвичайні проводки.
¦ Перевірити журнал (відомість) повернень та службові за-писки за три місяці до закінчення року і за три місяці після закінчення року.
¦ Перевірити документи по відвантаженню за ряд періодів в кінці року та після його закінчення, перевірити, чи виконані проводки у відповідному періоді.
¦ Проаналізувати відношення продаж останнього місяця періоду до загального об'єму реалізації за аналізований період.
¦ Порівняти грошові надходження за кожний місяць з грошовими надходженнями по закінченні року, щоб визначи-ти, чи не є надходження по закінченні року незвичайно низь-кими в порівнянні з грошовими зборами на протязі попередніх періодів.
¦ Підтвердити великі або незвичайні продажі в кінці року первинними аналітичними документами.
Додаткові процедури повинні базуватись на необхідності більш глибокого розуміння контролю, оціненого ризику суттє-вих перекручень та на оцінці того, чи були основні процедури достатні для досягнення цілей аудиту.
Практичні рекомендації:
¦ Провести вибірку аналітичних документів по відвантажен-ню. Порівняти інформацію в цих документах із зв'язаними ра- хунками-фактурами по продажах, підтвердити, чи правильно роз-рахована та затверджена загальна сума реалізації.
¦ Порівняти вищевказані суми із записами в журналі реалі-зації та в Головній книзі. Встановити, чи застосовувались до цих операцій відповідні методи обліку.
¦ Якщо у підприємства були продажі, по яких процес одер-жання доходу не завершено, визначити, чи відповідним чином відображено у Звіті дохід.
Ситуації, в яких процес одержання доходу не вважається за-вершеним, включають продаж і доставку продукції (наприклад, обладнання), яка не встановлена для виробничого використан-ня, коли за монтаж відповідає продавець; продаж, що ще недо-ставлений; продаж із гарантійними строками тощо.
¦ Розглянути необхідність підтвердження додаткової інфор-мації у зв'язку з процедурами підтвердження дебіторської за-боргованості.
Прикладами інформації, що необхідно підтвердити, є: відповідні умови договорів, критерії приймання та оплати, відсутність майбутніх або безперервних зобов'язань покупців, право на повернення продукції, гарантовані суми компенсації тощо. Крім того, аудитор повинен розглянути необхідність підтвердження того, що між підприємством і покупцем немає ніяких побічних угод, крім вказаних договірних умов.
¦ На тестування обмежень продажів можуть впливати на-ступні фактори:
- велика кількість запасів, що чекають відвантаження, яку помітив аудитор під час вивчення інвентаризації наявних запасів;
- суттєва кількість запасів в дорозі на кінець року;
- незвичайне збільшення продажів в останні кілька днів року, за яким слідує незвичайне падіння продажів після закінчення року;
- багаточисельні місцезнаходження відвантаження;
- операції, в яких дохід визнається до передачі права влас-ності покупцеві.
Практичні рекомендації:
¦ Якщо підприємство володіє запасами, на які були випи-сані рахунки покупцям, визначити, чи відповідають операції наступним критеріям:
- ризик володіння перейшов покупцю;
- покупець дав тверду обіцянку купити товари;
- встановлений графік доставки товарів і дата доставки розумні;
- товари відокремлені від звичайних запасів підприємства та не можуть використовуватись для інших цілей або замовлень;
- товари укомплектовані та готові до відправки;
- покупець (а не підприємство) звернувся із проханням про те, щоб операція була проведена на основі «виписав рахунок і володій» і у покупця є певна мета для цього.
Крім цього, аудитором по можливості повинні бути розглянуті наступні фактори: минулий досвід підприємства з операціями «ви-писав рахунок і володій», ризик покупця в разі падіння ринкової вартості запасів, чи є ризики зберігання застрахованими, чи повин-на зв'язана дебіторська заборгованість бути дисконтована.
¦ Якщо підприємство продає продукцію, і право повернен-ня існує згідно з контрактом або договором, або на основі діючої практики, перевірити, чи вірно відображено дохід згідно з П(С)БО та чи розумний резерв на покриття майбутніх повернень.
Практичні рекомендації:
¦ Виконуючи прогноз, можна скористатися економіко-ма- тематичними методами; методами математичної статистики: багатомірні та одномірні статистичні сукупності; методами ма-тематичного програмування: лінійне, квадратичне, нелінійне, блочне і динамічне програмування; методами стохастичного ана-лізу: кореляційний, дисперсійний, кластерний, метод наймен-ших квадратів тощо.
Мета Перелік аудиторських процедур проведення Вико- 0 041 При- аудиту за розділами аудиту процедур навець Д0КУМСНТИ мітки перевірки аудитора
В,д "
Перевірка грошових виплат ФР-14
Практичні рекомендації:
¦ Перевірити, чи були операції дозволені відповідальними особами.
¦ Перевірити суму витрат, підтвердити, що вони відповід-ним чином класифіковані.
¦ Порівняти суму, що одержує підприємство, з описом в ра- хунку-фактурі.
Як правило, цей тест не є суттєвим і може бути пропущений, якщо в результаті вивчення окремих рахунків витрат в поєднанні з аналітичними процедурами одержано достатньо доказів.
Запропонована програма аудиту дозволяє охопити основні операції підприємства з доходами та витратами. В цій рекомен-дованій програмі аудиту відображені основні процедури, які не-обхідно застосувати для вирішення основних завдань аудиторсь-кої перевірки.
Дана типова програма аудиту «Звіту про фінансові результати» може бути використана аудитором при перевірці будь-якого підприємства. Виявлені аудитором за допомогою розроблених про-грам порушення заносяться до робочих документів, а пізніше зна-ходять відображення у відповідних узагальнюючих документах.


Літературa
1. Аваков А.Б., Гаевой Г.И., Бешанов Т.Ю. Вексельное обра-щение: теория и практика. — Х.: «Фолио», 2000. — 382 с.
2. Авдеенко В.Н., Котлов В.А. Производственный потен-циал промышленного предприятия. — М.: Экономика, 1989.
— 240 с.
3. Агеева И.Ю., Халевинская Е.Д. Финансовый анализ в ауди-торской деятельности. // Аудит и финансовый анализ. — 1999. — № 1. — С. 18— 45.
4. Агроскин В. Что такое фондовая биржа. — М., 1991. — 213 с.
5. АдамсР. Основы аудита/ Пер. с англ.; Под ред. Я.В.Соко-лова. — М.: Аудит: ЮНИТИ, 1995. — 398 с.
6. Аксененко А.Ф. Аудит: современная организация и разви-тие // Бухгалтерский учет. — 1992. — № 4. — С. 7 — 9.
7. Акция // Северное побережье. —1994. — 23 сентября.
8. АлборовР.А. Аудит в организациях промышленности, тор-говли и АПК. — 2-е изд., перераб. и доп. — М.: Дело и Сервис, 2000. — 432 с.
9. Алехин Б. Рынок ценных бумаг. — М., 1991. — 134 с.
10. Анализ трудовых показателей / Под ред. П.Ф. Петрочен- ко. — М.: Экономика, 1989. — 287 с.
11. Анализ хозяйственной деятельности в промышленности / Под общ. ред. В.И. Стражева. — Минск: Высшая школа, 1999.
— 398 с.
12. Аналіз вигід та витрат : Практичний посібник / О. Кілієвич.
— К.: Основи, 1999.—176 с.
13. АндреевВ.Д. Практический аудит : Справ. пособие. — М.: Экономика, 1994. — 366 с.
14. Андреев В.Д. Ревизия и контроль в потребительской кооперации. — М.: Экономика, 1987. — 334 с.
15. Андреев В.Д., Кисилевич Т.И., Атаманюк И.В. Практикум по аудиту: Учеб. пособие. — М.: Финансы и статистика, 1999. — 208 с.
16. Антипин В.С., Бадалин Б.В. Аудитор приходит на помощь бухгалтеру // Бухгалтерский учет. — 1994. — № 1.
Категория: Аудит | Добавил: Professor (06.06.2012)
Просмотров: 775 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: